Артем Білодід

GIGAKYIV.NET, ВЛАСНИК

Я звернувся до Каті за допомогою оптимізації в серпні 2017 року. Мені сподобалася грунтовність, ретельність в підході, підтримка на етапі впровадження. Найголовніше - після інтеграції змін, результати швидко пішли вгору. Зараз працюємо над новим проектом.

Юлія Шилова

LEBOUTIQUE, ДИРЕКТОР З МАРКЕТИНГУ

З командою Site24 ми пропрацювали 2,5 роки. За цей час вдалося отримати значне зростання SEO трафіку, вивести в топ багато відстаючих категорій, доповнити сайт важливим для просування функціоналом. Співробітники Site24 завжди на зв'язку, можуть оперативно вирішити будь-які питання, запропонувати хороші ідеї і стежити за реалізацією. Рекомендую Site24 як надійних партнерів в інтернет-просуванні.

Олексій Аронов

UNIVEST MEDIA, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

З Катериною Золотарьової і компанією Site24 почали співпрацювати два роки тому. Що можна сказати про них і їх роботу - Хлопці молодці, професіонали своєї справи! Ми разом пройшли всі етапи по перезапуску наших сайтів від ідей на папері до запуску. Сайти "Пропозиція" і "Огородник", досить специфічні ресурси агро напрямку, це не online магазин і не глянцевий журнал. З урахуванням аграрної специфіки нашого напряму, хлопці провели ряд робіт по розкрутці, залученню органічного трафіку. Результат роботи на обличчя - сайти займають лідируючі позиції в своїй ніші. Окреме спасибі лідеру SEO команди - Катерині Золотарьової, і безпосередньо SEO фахівцеві - Марії Харченко. На Вас можна покластися, а це дорогого коштує! Ми дуже задоволені і рекомендуємо Site24, тим хто в пошуках хороших продвіженцев в інтернеті і надійних партнерів.

Ольга Рівнячок

PLASTICS, МЕНЕДЖЕР З РЕКЛАМИ ТА МАРКЕТИНГУ

Компанія "Пластикс-Україна" дякує компанії Site24 в першу чергу за стабільність нашого перебування в топі Google, за завжди якісно виконані завдання і в обумовлені терміни, надані рекомендації по кожному окремому продукту, оперативне рішення усіх питань і сюрпризів від Google в стислі терміни в трьох країнах, де є наші офіси: Україні, Грузії, Молдові. Ми вважаємо за краще працювати з професіоналами, і, загалом, з відповідальними людьми, ким є керівник Катерина Золотарева з який ми пліч-о-пліч вже упродовж 5-ти років. Для нас дуже важливий індивідуальний підхід, який неможливо не помітити, а так само упевненість, що просування нашого сайту завжди під контролем. А це багато чого коштує.

Анастасія Крижанівська

CRYPTOART, ДИРЕКТОР З МАРКЕТИНГУ

Співпрацюємо з командою Катерини Золотарьової вже досить давно, задоволені і результатами, і підходом. За результатами, я не можу озвучувати конкретних даних, але що хочеться відзначити - з цією командою дуже комфортно працювати. Прозоре планування робіт, прозора звітність, швидке реагування на питання та можливі зміни. Немає необхідності кожен день контролювати роботу: ми просто знаємо, що все робиться за планом, і в потрібний термін буде виконаний обумовлений фронт робіт. Дякуємо за якість і професіоналізм!

Ілля Ковальов

BEAUTY PRO, ДИРЕКТОР З МАРКЕТИНГУ

Працюємо з агентством "Site24" з липня 2017 року. Співпраця дала швидкі за мірками SEO результати-менше ніж за півроку нам вдалося істотно збільшити видимість нашого сайту в Google. Практично за всіма ключовими запитами ми вийшли на першу сторінку пошуку, що дозволило збільшити кількість продажів і знизити вартість залучення клієнтів. Хочу висловити особливу подяку Катерині Золотарьовій та Євгену Турчихіну, які ведуть наш проект. Хлопці справжні професіонали в своїй справі, завдання завжди вирішуються на високому рівні і оперативно. Якщо у мене виникають питання, або потрібна консультація - я завжди знаю, що мені є до кого звернутися за допомогою. Працювати з ними не тільки ефективно, але і приємно. Спасибі вам за такий підхід!