Як збільшити кількість конверсій із контекстної реклами на 251% та попрощатися з клієнтом. Кейс Studix.eu

Послуга: Налаштування та оптимізація рекламних кампаній у Google Рекламі
Тематика: Освіта за кордоном
Регіон: Україна
Тривалість: 4 місяці (08.03.21-21.06.21 порівняння з періодом 02.03.20-29.06.20)
*між періодами реклама не працювала, т.к. не було набору груп
** порівнюються різні за тривалістю періоди (17 тижнів та 15 тижнів)
Бюджет реклами: 25,9 тис. грн

Вихідні дані: Налаштовані пошукові кампанії, які не приносили бажаної кількості конверсій. За 17 тижнів було 45 конверсій за ціною 268 грн. за кожну. Це мало та дорого.

Цілі та завдання: Отримати якнайбільше лідів. Наповнити групи студентами для навчання у польських ВНЗ.

Що ми робили. Настав березень та відкрився набір студентів на навчання в університетах Польщі.

З огляду на попередню статистику було вирішено створити окрему кампанію з конверсійними ключовими словами.

Так, проаналізувавши всі ключові слова та пошукові запити, ми вибрали лише ті, за якими були конверсії. Створили кампанію з детальним опрацюванням структури та достатнім бюджетом. Сюди регулярно додавалися слова з інших кампаній, за якими відбувалися конверсії. Інші ключові слова залишалися працювати у своїх кампаніях із мінімальним бюджетом.

Забігаючи наперед, зазначимо, що одна тільки ця кампанія принесла 48 конверсій за 15 тижнів.

Після створення “конверсійної” кампанії справи пішли на підйом, але все одно було недостатньо.

Вирішили підключати ремаркетинг. Компанія з ремаркетингом принесла 28 конверсій за вказаний період, і вони виходили майже вдвічі дешевше, ніж конверсії з кампанії з ключовими конверсійними словами.

Далі вирішили тестувати кампанію Discovery, оскільки вона непогано себе зарекомендувала на інших проектах. У ній створили одну групу з націленням на людей, які вводили певні ключові слова (взяли конверсійні ключові слова), і другу групу – користувачів, які відвідують сайти, схожі на сайти конкурентів (взяли зі звіту про статистику аукціонів). І хоч ціна за клік у цій кампанії була 0,69 грн. і по ній було 1,07 тис. кліків, конверсій вона не принесла. Вирішили зупиняти експеримент та на цей бюджет тестувати інші кампанії.

Наступним етапом було створення звичайної кампанії КМС із тими самими аудиторіями. Тут було виключено покази в мобільних додатках та підібрано вдалі креативи. Нею відразу пішли конверсії. За період роботи кампанії (20 травня – 21 червня) встигли здобути 18 конверсій за ціною 167 грн.

Далі планувалося потестувати Smart КМС, але зателефонував клієнт і сказав, що ми припиняємо роботу – групи набрані і рекламу ставимо на паузу до наступної вступної кампанії.

Підсумок. З новими кампаніями вдалося отримати на 113 конверсій (251%) більше та знизити вартість кожної конверсії на 104 грн (38,84%).

В результаті, групи наповнилися і ми попрощалися з клієнтом на 2 тижні раніше, ніж минулого року. З нетерпінням чекаємо на наступний набір.

    Хочу залишити заявку